Listopad 2011

Patrick Wolf - dnes večer!

29. listopadu 2011 v 10:53 | Srancák |  My action minds
Hádejte co je nového?? Ano, správně jdu na konert Patricka Wolfa s A.I.! XD Už se nemůžu dočkat, je to dnes v 19:00 v praze. Včera jsem ani nemohl usnout tak sem si o půlnoci rožl lampičku a četl si v bibli... XD XD (poviná četba). No takže až tak se na ten koncert těším. (Až tak že sem si z toho v 1 rano četl bibli... XD) To je asi tak všechno z aktuálnícg novinek. Pak ještě napíšu jakej koncert byl. Zatím ahoj :)

Lady Gaga - Abso-fuckin-lutly great!

26. listopadu 2011 v 23:45 | Srancák |  My action minds
Ahoj lidičky po zjištění že Lady Gaga vydala vánoční CD v kterém jsou4 písně (akustické & jazzyvé) a po úžasném zážitku z poslechu jsem serozhodl napsat o NÍ článek.
No můj názor je ten že Lady Gaga je současnou asi jedinou zpěvačkou která opravdu UMÍ zpívat s ní je tu potom ješte Patrick Wolf. Sposta lidí si myslí že neumí zpívat a že má písničky jen elektrické. Tak na to bych vám vážení přátelé řekl KURVA tohle XD :
Jak jí někdo může nemít rád. Její originálnost... Ona prostě vždycky přijde s něčím novým s čím ohromý - nebo popudí veřejnost. Nezajímá jí co si lidí myslí. Když si něco chce obléct tak si to obleče a je jí jedno že to je třeba jen kožená bunda kalhotky a podprsenka a příjde v tom do talkshow XD. Myslím si že spousta lidí jí nemá rádi právě kvůli tomuto. Že je taková "moc odvážna" "moc divná" a to já na ní právě miluju! Jednou vypadá jako prostitutka, někdy jako mořská pana, a pak příjde jako naprosto elegantní dáma. Asi vrchol bylo když byla převlečená jako chlap. A i to bylo prostě skvélé!
No, její zpěv. To je kapitola sama o sobě. V dešní moderní muzice je velmi moderní celý zpěv prohánět autotunem. Když pak zpívá autor píseň na živo jsme překvapení jaký má vlastně ve skutečnosti hlas... A jelikož i Lady Gaga beze sporu patří do dnešní moderní hudby (moderní hudbou je myšleno to co se všeobecně poslouchá, tím myšleno nejposlouchanější druh hudby : Pop, Disco, Remixy atd.) a některá její písně jsou práve disco nebo jak by někdo řekl "tuc,tuc,tuc" tak pak přijde s jazzovou písní a nebo s rockovou písní. A když vystupuje na živo Lady Gaga její hlas zní stejně jako v nahrané písni. Lady dělá také mnoho akustických verzí které hraje na klavír. Tyto verze já úplně miluju! Asi neznám současného autora který by dělal tolik akustických verzí které by zněli tak nádherně.
No... Asi ukončím můj vychvalovací průjem, prostě jen nesnáším když jí lidi soudí jen podle toho že se jim nelíbí její extravagantnost a proto se naváží i do jejího zpěvu...
Na konec bych se chtěl ještě zmínit o písničce kterou sem objevil od Katy Perry - E.T. Je prostě úplně skvělá! Pouštím si ji pořá dokola :D a dostal mě i ten text. Katy Perry je úchyl na mimozemšťany. Což je skvělá zpráva. :D Tak tady to je:
PS: "Kiss me, ki-ki-kiss me" ♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪XD XD

"Potřebuju komplice"

22. listopadu 2011 v 15:43 | Srancák |  Hlášky z Futuramy (moje tvorba)
Takže je tady můj druhý výtvor. Je sice trošku delší ale je to dobrá scéna z Futuramy! :)


"Článek"

22. listopadu 2011 v 15:39 | Srancák |  Hlášky z Futuramy (moje tvorba)
Zdarec všichni/nikdo :) Tak mě napadlo že bych mohl začít dělat hlášky z futuramy i s obrázkama. takze tohle je muj první pokus. Do komentařů mi kdyžtak napište jak se vam to libilo. :)


Óda na zmrzlinu

7. listopadu 2011 v 21:18 | A.I. & Srancák |  Naše ódy s A.I.

Halo leute!
Dnešním večerem začína naše jedinečná a originální a rubrika Ódy... Které jsme vytvořily s A.I a později nahráli u ní doma. Text jsme napsali sami a od srdce XD hudba je však použitá a zneužitá od jiných autorů, kteří samozřejmě nejsou takový genialní spisovatelé ód a hymnusů a aby si mohli napsat vlastni text XD Tento článek můžete najít také na blogu A.I. Naše první óda se z jistých důvodu nedala veřejně odprezentovat (18+) a pak jsme vyrukovali se slabším kouskem a pak se stává óda na jistou nejmenovanou zmrzlou pochutinu naším prvním oficiálním dílkem a začátkem naší hvězdné kariéry.
Pseudonimi Cecílie Vanilková,Věra vítková a Martyn Topor nejsou naše skutečná jména. Tudíž C. Vanilková a V. Vítková je A.I. a Martyn Topor je moje maličkost Srancák.
U nahrávání sme si s A.I. užili mnoho srandy XD a teším se na další spolupráci. Příště se již můžete těšit na Ódu na borůvkový koláč. XD
PS: Slabší povahy nechť si vezmou kapesníky.

Srancák ve spolupráci s A.I.