1. Máj, lásky čas... a pochod nacionalistů v Brně

1. května 2011 v 22:33 | Srancák |  My action minds
Takže zdravím vás mí imaginární a početní čtenáři :). Již dlouhou dobu jsem nepřidal žádný nový článek na můj velmi navštěvovaný blog :D A dnes jsem se po dnešním "zamilovaném" svátku konečně rozhodl že něco sesmolím.
No, jak již název článku napovída tak to bude o dnešním pochodu nacionalistů. Místo toho aby jsme dnes v brně viděli spoustu zamilovaných polibků, ozařoval nás jen lesk odrážející se od holých hlav hrnoucích se Brnem.
Já nějak ani nevím pravý důvod tady těchto pochodů, nazývají to pochodem ale opět je to jen nějaká udalost kdy se naši nacionalisté mohou pomlátit s nějakou tou, jak oni říkají "nečistou rasou".
No takže pochod se rozdělil do 2 částí, první jak já říkám lesklá část nesla plachtu na které stálo "Evropo povstaň!" , což mě dost znechutilo. No a pak mě mnohem sympatičtější strana na které zazněli názory jako: "neonacistům vztup zakázán" a "zkus to láskou!" , to mě obvzlášť dostalo :D. Naštěstí se naši milovníci vlasti svým pochodem nedostaly k cejlu a francouzké,to je jediný štěstí. A ještě víc mě těší že jim v tom zabranily samotní lidi a né policisté.
Tady je fotografie která je úplně úžasná! Takhle by měli vypadat billboardy :D

No a pak bych chtěl ještě říct že jsem ještě viděl článek s názvem "Pád české politiky: Žijeme v nejrozhádanější zemi unie". Což mě velmi zaujalo! To je jen voda na můj mlýn protože jak ještě nevíte tak ja strašně nesnáším Českou republiku! Opravdu a upřímě se stydím že jsem čech!! fujky fuj! Náš narod jsou samí hádáví lidé , škrti, hamouni, nespolečenští lidé, a takhle bych mohl vyjmenovávat až do večera (do rána).
No ale o tom až jindy. Tak se loučím, čau.

Srancák
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Myšlady de Pendragon Myšlady de Pendragon | E-mail | Web | 4. května 2011 v 16:29 | Reagovat

Glup. Já osobně právě kvůli své podstatě 1. máj nenávidím, ale co. Já už měla asi tak tři roky za sebou uschnout....hm....jinak, je pravda, že češi jsou děsní. takoví Američané si jednou nějak do evropy a všucde hlásají, že oni jsou američané a mají nejlepší zem a my češi se vedle nich krčíme a strachujemem se chvíle, kdy se zeptají, odkud přicházíme. Tedy jen do okamžiku, než si vym,yslíme něco jiného.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama