Květen 2011

1. Máj, lásky čas... a pochod nacionalistů v Brně

1. května 2011 v 22:33 | Srancák |  My action minds
Takže zdravím vás mí imaginární a početní čtenáři :). Již dlouhou dobu jsem nepřidal žádný nový článek na můj velmi navštěvovaný blog :D A dnes jsem se po dnešním "zamilovaném" svátku konečně rozhodl že něco sesmolím.
No, jak již název článku napovída tak to bude o dnešním pochodu nacionalistů. Místo toho aby jsme dnes v brně viděli spoustu zamilovaných polibků, ozařoval nás jen lesk odrážející se od holých hlav hrnoucích se Brnem.
Já nějak ani nevím pravý důvod tady těchto pochodů, nazývají to pochodem ale opět je to jen nějaká udalost kdy se naši nacionalisté mohou pomlátit s nějakou tou, jak oni říkají "nečistou rasou".
No takže pochod se rozdělil do 2 částí, první jak já říkám lesklá část nesla plachtu na které stálo "Evropo povstaň!" , což mě dost znechutilo. No a pak mě mnohem sympatičtější strana na které zazněli názory jako: "neonacistům vztup zakázán" a "zkus to láskou!" , to mě obvzlášť dostalo :D. Naštěstí se naši milovníci vlasti svým pochodem nedostaly k cejlu a francouzké,to je jediný štěstí. A ještě víc mě těší že jim v tom zabranily samotní lidi a né policisté.
Tady je fotografie která je úplně úžasná! Takhle by měli vypadat billboardy :D

No a pak bych chtěl ještě říct že jsem ještě viděl článek s názvem "Pád české politiky: Žijeme v nejrozhádanější zemi unie". Což mě velmi zaujalo! To je jen voda na můj mlýn protože jak ještě nevíte tak ja strašně nesnáším Českou republiku! Opravdu a upřímě se stydím že jsem čech!! fujky fuj! Náš narod jsou samí hádáví lidé , škrti, hamouni, nespolečenští lidé, a takhle bych mohl vyjmenovávat až do večera (do rána).
No ale o tom až jindy. Tak se loučím, čau.

Srancák