Březen 2011

Prostě krása!

15. března 2011 v 19:34 | Srancák |  Štětec,barvy a takové srance...
Po delší době se pustím do dalšího mého "recenzování" obrazů :).
Tady je krasavec! :DObraz se jmenuje View of Toledo a je vystaven v muzeu jménem The Metropolitan Museum of Art.Autorem je malýř jménem El Greco.
Tento obraz mě uchvátil na první pohled! Ani nevím čím, jestli krásnou krajinou nebo úžasnými barvami. Barvy na tomto obrazu jsou neobvliklé. Tak nějak tmavší a kontrastní... nevím jestli to říkám správně :D... výrazné,prostě né takové jako na většině krajin. To dává obrazu své kouzlo, které na mě zapůsobilo hned jak sem ho viděl.
Dál jsou tady skvělé stavby které mi připadají že jsou v řeckém stylu. Ovšem o stylech stavem nic nevím tak se omlouvám jestli tady žvaním kraviny.. Jen říkám svůj dojem :D.
No a pak perlička na konec,nejkrásnější namalované nebe které jsem kdy viděl! To je prostě dokonalé! Protrhané mraky, za nimy modré nebe a sem tam prosvítá slunce. Dokonalost :D. Ani si nedokážu představit jak se to dá namalovat štětcem.
Tento obraz bych fakt chtěl mít doma!

Srancák.

The Sims 3

13. března 2011 v 15:39 | Srancák |  My action minds
Zdarec po delší době sem zase něco napíšu (Mou další action mind) :D

Takže sem začal hrát The Sims 3. Ze začátku se vám hra nezdá moc odlišná od The Sims 2 a jedinou změnu uvidíte ve vytváření simíka kdy mu můžete dát vlastnosti jako například charismatický, zahradník roku,hudební virtuóz atd.
Ovšem po chvilce začnete rozdíly vidět. Jak základní rozdíl že se dá chodit kamkoliv ven což je příjemné ale i například velice propracovanější potřeby. Takže nemusíte co chvilku chodit na záchod takže nic nestihnete a nemusíte jenom pořád jíst. K naplnění potřeby hlad vám stačí jeden sendvič, můžete vyrazit ven a najíst se až zase večer. S WC je to taky tak. Prostě víc si užíváte hru než jen stálé doplňování potřeb.
Propacovanější je zde i systém konverzace. Máte mnoho dalších možností o čem konverzovat a je zde také možnost konverzovat takzvaně "osobitě" kde si vyberete o čem mluvit z vašich vlastností (charismatický,zahradník roku atd...) .
Další věc která se mi líbí na The Sims 3 je že můžete chytat ryby aniž by ste měli nějaký dodatek. Takže si na zahradě uděláte jezírko a můžete se pustit do rybaření. Také můžete zajít na pláž k moří a chytat ryby tam.
Ve městě je také mnoho podniků kam můžete zavítat bez jakéhokoliv dodatku jako např. dům umění, posilovna, obchod atd...
Tak a tím už končím a asi du.... hrát :D.

Srancák

Marilyn Manson- Fight song

6. března 2011 v 20:11 La la la... I like it!!!
Dnes sem dám jednu dobrou písničku od BOHA hudby! :D Prostě nejlepší zpěvák. Prostě umírám z jeho hlasu!! Je to Marilyn Manson! Jak říka A.I : "Máňa" :D No prostě nejlepší!