Smrt! né! :D

25. února 2011 v 22:04 | Srancák |  Vzrušující příběhy (Hunting unlimited)
Napadl mě skvělý nápad že sem budu dávat příběhy které vzniknou při hraní hře Hunting unlimited :D Tak tady je první
Vyrazil jsem na lov do vyprahlé a vzrušující Afriky a jako vozdilo jsem si vybral čtyřkolku. Dostal jsem informaci že se kousek ode mě nachází Antilopa. Ihned jsem sedl na čtyřkolku a vyrazil jsem. Vyjel jsem kopec a v dáli jsem něco zahlédl. podíval jsem se dalekohledem a vidím mladého lvíka! Okamžitě jedu za ním. První výstřel! Minul! Druhý výstřel! Minul! Třeti výstřel! Zásah do hlavy! Mam lvíka! :D V batohu mi zbývají ještě místo na 2 zvířata.
Porozhlédnu se okolo, a v dáli vidím opět nějaký pohyb. Hbytě nasednu na moji červenou čtyřkolku a neohroženě vyrážím za ním. Když už ho mám na dohled vidím že je to divoké prase. Okamžitě tedy vystřelým a trefa do "prdele" prasete. :D Prase ovšem stále utíká a tak ho pronásleduji. Když sem ho dohnal akčně jsem sesednul ze čtyřkolky a hbytě mířím ale v tom najednou prase padlo na zem a zemřelo vyčerpáním po první střele. Tak jsem ho vzal a v batohu mi zbývá místo na jedno zvíře.
Nuže jsem vyrazil dál za nosem. Po chvíly jízdy jsem narazil na posed,a tak jsem si řekl že na něho vylezu a budu vyčkávat. V posedu zkouším vábničku na dravce která vydává podivný zvuk. Čekám , čekám a stále nic, rozhlédnu se a vidím řeku, slezu tedy z posedu a s akční myšlenkou že u vody je nejvíc života se k ní vydám. když jsem úzkou část řeky projel stále nevidím nic. Ani živáčka. Tedy vyrážím na jihozápad podél řeky vstříc novým dobrodružstvím. Jedu a na obzoru pořád nic když v tom předemnou strmý kopec dolů. Akčně jsem se z něj s mou čtyřkolkou pustil a valil jsem nezávratnou rychlostí div mi nespadl můj hnědý lovecký klobouček. :D A když v té nezávratné rychlosti najednou předemnou keř! Pic, a tři salta jsem "akčně" letěl, a takto jsem tragicky zemřel.
Takže dnešní úlovek: Divoké prase
Mladý lev
Srancák.
Jinak zdálo se vám to zajímavé?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blé Blé | Web | 28. února 2011 v 15:08 | Reagovat

no to mi poser nohu! :D
Úplně vidim jak tu zvěř lovíš.. a jak jsi naboural do toho keře.. :D
:D
líbí se mi to, čekám na další příběhy..
:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama