Sex?? Okej!

24. února 2011 v 21:58 | Srancák |  My action minds
Hmm takže sex jo? Tolik probírané a jistě oblíbené téma. Takže co si o tom myslím já? Každý se na svůj první sex tak nějak těšíme, sme zvědaví, nedočkavý nebo neutrální ale každý se nějak těšíme. Co ale až sex prožijeme? Jsme nějak lepší než ti co ho ještě nezažily? Já myslím že ne, a takové to povyšování mě naprosto vytáčí. A teďka bych se chtěl zaobírat tématem 15-ti letých holek co si myslí že jsou snad dospělejší když pořád zprominutím "šukaj" nebo co? Áno a ještě mají všechny asi 18-ti letý kluky, díky kterým se cítí "dospěle". To mě příjde úplně vtipný. Vždycky si říkam,proč s nima ti 18-ti letí kluci jsou hm? Obvzlášť když vite že ta dotyčná je naprosto vymaštěná, takže kvůli povídaní s ní asi ten kluk nebude :D. Takže předpokládám že ten kluk musí být asi na jiné inteligenční úrovni než 15-ti letá holka... A má teorie je taková: Normální 18-ti letý kluk je každý den nadržený jako pes,to je normální. Ale když chcou sex tak jim asi jen tak holka na jejich úrovni nedá že? Aspoň ne normální slušná holka. No a takže právě tito kluci si začnou hledat tady ty "hloupí" 15-ti letý holky který si myslí že s nima chce chodit 18-ti letej kluk,takže "juchuuuu ale musím mu dát jinak se mnou nebude chodit". HMM takže 18-ti letej kluk si může kdykoliv zašukat protože má hloupou patnáctku která mu vždycky dá a myslí si jak ju ten kluk má rád a jak je "dospělá". No to mě příjde docela smutný a nemělo by to tak být. Tím končím.
Srancák
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 24. února 2011 v 22:15 | Reagovat

Ale dá, ale dá :D jen je lehčí hledat v pitomoučkých vodách s vidinou velké lásky v hlavě než uhánět holku, která je jeho věku a nedá se tak snadno zblbnout.Nejsnažší je samozřejmě najít si dlouhodobější přítelkyně, ale to občas chvilinku trvá- mlaší slečinky jsou jistota :D

2 Petra Petra | Web | 24. února 2011 v 22:37 | Reagovat

No jo a někdy pak ty holky třeba přídou k rozumu a zjistí jací jsou kluci hovada.

3 A.I. "Mind" A.I. "Mind" | Web | 24. února 2011 v 22:47 | Reagovat

No, tak v tomhle máš pravdu. Samozřejmě, neznám nikoho, u koho by to tak bylo(samozřejmě), ale dovoluji si předpokládat, že na tom aspoň něco bude. Ono je docela Falle to, že ta holka si většinou myslí, jak najednou není vyzrálá, dospělá a "kůl", když "šolichá" s kdekým. Ono je to docela těžký někomu něco vyčítat nebo říkat, rpotože je přesvědčenej, že je to tak ajn a je to tak nejlepší. Ale je docela smutný, že až ty holky potom ti kluci "opustí", jelikož jim taky už třeba půjde o něco jinýho, tak budou naštvaný a dokola si omýlat, cože udělali špatně atd.,a přitom si to, dejme tomu, podělali už od začátku, takže je to tak dost na hraně, jestli je to vtipný, nebo k pláči.
určitě si tenhleten "článešek" projede spousta lidí, kteří si řeknou, že s níma je to úppplně jinšejší a tak, ale v podstatě (tedy, čest výjimkám) to moc jinší nebude:/ A je docela paradox, že se potom s tím kdosi ještě chlubí kupříkladu ve škole, kde se(kupoddivu, když toho kluka tooooliiik miluje) nechává ochmatkávat a bůhvíco ještě (mé oko není tak mocné a v těchto případech-naštěstí-zaslepené:D)od "póvlu" třídy, kteří si nestíhají ani utírat svoji uslintanou tlamu. Jojo, hlavně že se milujou,žejo.
Asi taky končím.
PP (to není papa, ale poo poo bájdvej)
(PPS: Pretty woman..)

4 kanae08 kanae08 | Web | 24. února 2011 v 22:52 | Reagovat

Na dospělost je času dost :D měli by jsme řešit jiné věci o tom je dětství i když to někomu bude připadat dětinské, není nutný si na něco zbytečně hrát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama