Facebook?? Ne již nikdy více!

18. února 2011 v 17:03 | Srancák |  My action minds
Tak dnes sem si oficiálně zrušil facebook,a sem šťastný! No, jak sem tam začínal mít asi 250 přátel,začal sem si říkat,mám já 250 přátel?? S 220 se pravděpodobně ani nepozdravím na ulici když je potkám tak naco to mám?? Navíc nepotřebuji číst zprávy na zdi typu: "hmm moooc kalba mooc sme se ožrali sme borci sme nejlepší" nebo "ano nejlepší odpoledne s NÍM" , to opravdu číst nepotřebuju, nevím komu to cpou když to nikoho nezajímá a 97 procent lidí ani neví o čem ti lidi vlastně mluví!! Prostě s Facebooku se stalo něco co původně vůbec nemělo být a zato nesou zásluhu "inteligentní" teenageři, a to je špatné! Vtipné na tom je že já jsem taky teenager a kritizuji tu vlastní generaci! :D No každopádně další "úžasná" věc je takzvané "šťouchání", nikdy sem nepochopil naco to vlastně je!!! Mě osobně se to ani nezdá nějak vtipné! Co tím člověk naznačuje??? Dete snad někdy po ulici a když narazíte na známeho člověka,příjdete k němu a bez pozdravu ho šťouchnete prstem do ramena?? Já si myslím že ne tak proč to dělat virtuálně? No takže jsem došel k tomu že se každý den dívat na nápisy ten a ten vás šťouchl a že se někdo moooc ožral, k přežití nepotřebuji :D.

Srancák 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A.I. "Mind" A.I. "Mind" | Web | 25. února 2011 v 21:45 | Reagovat

No, jak se jen vyjádřit k tomuto preciznímu a ocenění hodnému činnu :D Né, teď vážně, já jsem facebook nikdy neměla(oh, jaká novinka), takže to, o čem ty mluvíš nemůžu moc dobře posoudit dle vlastních zkušeností (musím posuzovat pdole toho, co se doslýchám). Ale napříkald to šťouchání je totální pytlovina ... je to skoro tak smysluplné, jako  když na iPhone vymysleli těhotenský test :D :D o tom potom, kdyžtak :D
A o těch statusech.. no, mě osobně stačí to, co občas vidím an skype statusech, abych pravdu řekla, a informace "Mooc sem se dneska vožrala s NÍM" mi nějak ke štěstí nebo k ěnčemu nepomůže, spíš se utvrdím v tom, že ten člověk je primitivní pritimitiv.
No, z toho jasně vyplývá, že facebook je zlo. Fujky.
(Ale stejně, njvětším padoucehm je Calc!:D)

2 indian wedding dresses brides indian wedding dresses brides | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 12:58 | Reagovat

This is a really beautiful theme. Can you hook me up with your designer?
http://www.isdress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama