Únor 2011

Barva kůže = jinej člověk?

28. února 2011 v 23:16 | Srancák |  My action minds
Takže jak se teď v poslední době co tak pozoruju hodně mluví o rasismu tak sem si řekl že taky něco přihodím.

Třeba věty typu: Nesnáším vietnamce! Co se k nám serou? A ať si najdou normální práci!
Prodávání oblečení není normální práce? Ano možná tam mají padělky ale no tak co už, když jsme u toho tak Češi dělají daleko horší věci než tady posraný prodávání oblečení s nažehleným logem.
A proč se sem takzvaně "serou??" nebo proč jsou vůbec tady??? Protože je tady Češi chtěli! Dřív když se tady džíny prodávaly za draho a byl to luxus tak Vietnamci to mohli sehnat za levno, a to se samozřejmě Čechům líbilo že, no a tak to vietnamci začali prodávat tady. No a k těm padělkům...... Kdyby to Češi nekupovali tak by to tady Vietnamci neprodávali!
Poctivou práci, poctivou práci, viděli jste snad někdy jak opilý Vietnamec leží a lenoší na lavičce s krabičákem v ruce? Já tedy ne! Vietnamci jsou daleko pracovitější než tady ti úžasní a "lepší" Češi. Rodinné a společenské postavení je v Asii ůplně jiné než tady u "úžasné" bíle rasy. Tady jsou fagani normálně drzí na učitele, rodičě a na starší generaci.To v Asii je strašně velkej respekt, úcta ke starším a takové věci.
Za další. Rasisti. nechápu je. Proč??? jakej k tomu všemu maj vlastně důvod? dělají jim ty jiný rasy něco? Ale úplně nejvíc mě udivuje když dejme tomu rasista volá telefonem, do toho telefonu řve "žlutá svině, černá svině" a přitom ten telefon je vyrobenej a vynalezenej hadejte kde??? Ano v Asii! Stojí ve svých botkách. No a jak byly ty botky vyrobeny? Ano třeba na nich celý den pracovalo asijske dítě! Vážení a milý kdyby tady ti takzvaní "žluťáci" nebyli, tento článek by jste právě teď četli v papírovém deníčku a pravděpodobně nazí. Tak proč je tak nesnáší??? Konkrétně bez japonska by třeba nebyla elektronika a auta na té úrovni na jaké to je dnes! Tak snad trochu úcty ne? Chodíme tu v jejich oblečení,voláme jejich telefony, používáme jejich počítače a jezdíme v jejich autech!
A pak tu máme takzvaný "černý svině". Když slyším jak někdo v mobilu poslouchá nějakou muziku a u toho řve "černý svině" je mi zle. Proč? No protože bez Afričanů by ta hudba co poslouchá možná ani nebyla!!! Vůbec první hudba asi vznikla kde hm??? Ano v Africe! Ale hlavně že poslouchajíc rockovou písničku řveme "černý svině"!! Rock a vůbec všechny hudební styly vznikly z Blues. A kdo přišel s Blues??? ANO Afričani!!!! Tak opět trochu úcty ne?
No, takže já jsem došel k závěru že tady v Česku jsou mi Vietnamci a Afričani mnohem sympatičtější než Češi!
Podám příklad:
- byli jsme s A.I. v obchodě a koupily jsme tam jakousi velkou hračku (na dětské narozky) a když jsme platili tak se A.I. zeptala jestli nám na to dají tašku. Protivná baba otráveně řekla "no jasně když je to zadarmo že!" Okamžitě mi zkazila náladu.
- a potom jsme s rodinkou byli něco kupovat ve Vietnamské večěrce a mamka měla s sebou šlehačku z minulého obchodu. Zaplatily jsme a odešli. Za 5 minut jsem se tam vracel že jsme něco zapoměli a prodavač (Vietnamec) se přívětivě zeptal jestli mamka měla aji šlehačku. Odpověděl jsem že ano a že ji měla z jiného obchodu. Po té se mi prodavač třikrát omluvil a to jen za to že se slušně zeptal. Opravdu třikrát jenom za to že se jen zeptal, tady je vidět jak je to naprosto odlišné. Tam nás baba málem seřvala že sme si dovolili zažádat tašku na velikou hračku a tam se mi omlouval a skoro se až styděl jen za to že se slušně zeptal.
Takže žlutý svině?? černý svině???? Já říkám Český svině!!

PS. Položím vám jednu otázku- Kdybych skočil do sudu s červenou barvou a obarvil se na červeno řvali by pak na mě mí kamarádi "Ty červená svině" ?? Byl bych pak někdo jiný? Stal bych se nekým jiným?
Pokud na tuto otázku odpovíte že ano pak máte plné právo být rasistou. Pokud odpovíte že ne, tak proč řvete na ostatní rasy?

Srancák.

Scott Pilgrim - pecičká

25. února 2011 v 22:33 | Srancák |  La la la... I like it!!!
Dnes sem vybral mou hodně oblíbenou písničku z naprosto úžasnýho flmu Scott Pilgrim proti zbytku světa.
Tak si to užijte!

Smrt! né! :D

25. února 2011 v 22:04 | Srancák |  Vzrušující příběhy (Hunting unlimited)
Napadl mě skvělý nápad že sem budu dávat příběhy které vzniknou při hraní hře Hunting unlimited :D Tak tady je první
Vyrazil jsem na lov do vyprahlé a vzrušující Afriky a jako vozdilo jsem si vybral čtyřkolku. Dostal jsem informaci že se kousek ode mě nachází Antilopa. Ihned jsem sedl na čtyřkolku a vyrazil jsem. Vyjel jsem kopec a v dáli jsem něco zahlédl. podíval jsem se dalekohledem a vidím mladého lvíka! Okamžitě jedu za ním. První výstřel! Minul! Druhý výstřel! Minul! Třeti výstřel! Zásah do hlavy! Mam lvíka! :D V batohu mi zbývají ještě místo na 2 zvířata.
Porozhlédnu se okolo, a v dáli vidím opět nějaký pohyb. Hbytě nasednu na moji červenou čtyřkolku a neohroženě vyrážím za ním. Když už ho mám na dohled vidím že je to divoké prase. Okamžitě tedy vystřelým a trefa do "prdele" prasete. :D Prase ovšem stále utíká a tak ho pronásleduji. Když sem ho dohnal akčně jsem sesednul ze čtyřkolky a hbytě mířím ale v tom najednou prase padlo na zem a zemřelo vyčerpáním po první střele. Tak jsem ho vzal a v batohu mi zbývá místo na jedno zvíře.
Nuže jsem vyrazil dál za nosem. Po chvíly jízdy jsem narazil na posed,a tak jsem si řekl že na něho vylezu a budu vyčkávat. V posedu zkouším vábničku na dravce která vydává podivný zvuk. Čekám , čekám a stále nic, rozhlédnu se a vidím řeku, slezu tedy z posedu a s akční myšlenkou že u vody je nejvíc života se k ní vydám. když jsem úzkou část řeky projel stále nevidím nic. Ani živáčka. Tedy vyrážím na jihozápad podél řeky vstříc novým dobrodružstvím. Jedu a na obzoru pořád nic když v tom předemnou strmý kopec dolů. Akčně jsem se z něj s mou čtyřkolkou pustil a valil jsem nezávratnou rychlostí div mi nespadl můj hnědý lovecký klobouček. :D A když v té nezávratné rychlosti najednou předemnou keř! Pic, a tři salta jsem "akčně" letěl, a takto jsem tragicky zemřel.
Takže dnešní úlovek: Divoké prase
Mladý lev
Srancák.
Jinak zdálo se vám to zajímavé?

Sex?? Okej!

24. února 2011 v 21:58 | Srancák |  My action minds
Hmm takže sex jo? Tolik probírané a jistě oblíbené téma. Takže co si o tom myslím já? Každý se na svůj první sex tak nějak těšíme, sme zvědaví, nedočkavý nebo neutrální ale každý se nějak těšíme. Co ale až sex prožijeme? Jsme nějak lepší než ti co ho ještě nezažily? Já myslím že ne, a takové to povyšování mě naprosto vytáčí. A teďka bych se chtěl zaobírat tématem 15-ti letých holek co si myslí že jsou snad dospělejší když pořád zprominutím "šukaj" nebo co? Áno a ještě mají všechny asi 18-ti letý kluky, díky kterým se cítí "dospěle". To mě příjde úplně vtipný. Vždycky si říkam,proč s nima ti 18-ti letí kluci jsou hm? Obvzlášť když vite že ta dotyčná je naprosto vymaštěná, takže kvůli povídaní s ní asi ten kluk nebude :D. Takže předpokládám že ten kluk musí být asi na jiné inteligenční úrovni než 15-ti letá holka... A má teorie je taková: Normální 18-ti letý kluk je každý den nadržený jako pes,to je normální. Ale když chcou sex tak jim asi jen tak holka na jejich úrovni nedá že? Aspoň ne normální slušná holka. No a takže právě tito kluci si začnou hledat tady ty "hloupí" 15-ti letý holky který si myslí že s nima chce chodit 18-ti letej kluk,takže "juchuuuu ale musím mu dát jinak se mnou nebude chodit". HMM takže 18-ti letej kluk si může kdykoliv zašukat protože má hloupou patnáctku která mu vždycky dá a myslí si jak ju ten kluk má rád a jak je "dospělá". No to mě příjde docela smutný a nemělo by to tak být. Tím končím.
Srancák

Obraz čtyři

24. února 2011 v 20:56 | Srancák |  Štětec,barvy a takové srance...
Ták a máme tu číslo 4!
Tentokrát jsem vypral pecičku!
Tento obraz je od malíře jménem Jakuchu. Vůbec ho neznám ale zřejmě velmi talentovaný a jak je vidět nesmírně pečlivý umělec. Zatím jsem od něj viděl 2 obrazy včetně tohoto a jsem unešen! Za prvé, jsou v japonském stylu obrazů,jsou tedy na výšku a né na šířku jako klasické obrazy, a za druhé, jsou nesmírně elegantní. Ani kapka navíc, každý tah má svůj smysl, dokonalá vyváženost a harmonie! Prostě když se dívám na tento obraz, vnáší do mě klid a harmonii. A co teprve ta úžasná preciznost malíře. Absolutně žádna přeplácanost a jen tři barvy, a to čerbá šedá a bílá. Je vidět že si malíř dal opravdu hodně záležet. Tím dnes končím.
Srancák.

La la la... My name is Tristan!!

21. února 2011 v 22:34 | Srancák |  La la la... I like it!!!
Takže sem budu dávat písničky který se mi nejvíc libí :D
Á první je písnička Tristan od "zrzavého" umělce a mnou vélmi oblíbeného (znám ho 2 dny a už mě naprosto uchvátil) Patricka Wolfa.
Tak si to užijte bla bla a tak dále, a co na ní říkáte??


Obraz tři

21. února 2011 v 22:17 | Srancák |  Štětec,barvy a takové srance...
Po delší době jsem vybral další obraz který sem zařadím.
plokij

Tento velmi zajímavý obraz je od velmi známého umělce Andy Warhola.
Mě tento obraz hodně zaujal. Je to Pop -Artový obraz,tento styl je asi můj nejoblíbenější. Andy Warhol byl právě první,kdo s Pop- Artovým stylem přišel, vzít několikrát obrázek,nakopírovat ho vedle sebe a každému dát jinou barvu,to mohlo napadnout jen Andy Warhola,a výsledek je naprosto geniální. Jak ste si mohli všimnout i můj celý blog je v pop-artovém stylu. Tímto stylem se pak inspiroval comics a vydrželo to do dnes. Takže za dnešní podobu comicsu můžeme vděčit Andymu Warholovi. Díky Andy!

Srancák.

Futurama? Si piš!

20. února 2011 v 21:42 | Srancák |  My action minds
Ou em dží,zjistil sem že v Pull and Bear ve Vaňkovce mají trička s futuramou!! juchuu!! Ale stojí teda 500 kč. To je škoda je to dost drahý na triko... No ale mají tam se Zoidbergem!! oooooo!!! to musim mit! :D :D jen aby ste věděli proč tak jančím,Futurama je můj nejoblíbenější seriál! viděl sem všechny díly asi tak hmmmm 12x :D :D a to opravdu nepřeháním! Prostě blázen nó :D Takže doufám že to triko se Zoidbergem budu mít. PLLLLLLLL.

Srancák

Facebook?? Ne již nikdy více!

18. února 2011 v 17:03 | Srancák |  My action minds
Tak dnes sem si oficiálně zrušil facebook,a sem šťastný! No, jak sem tam začínal mít asi 250 přátel,začal sem si říkat,mám já 250 přátel?? S 220 se pravděpodobně ani nepozdravím na ulici když je potkám tak naco to mám?? Navíc nepotřebuji číst zprávy na zdi typu: "hmm moooc kalba mooc sme se ožrali sme borci sme nejlepší" nebo "ano nejlepší odpoledne s NÍM" , to opravdu číst nepotřebuju, nevím komu to cpou když to nikoho nezajímá a 97 procent lidí ani neví o čem ti lidi vlastně mluví!! Prostě s Facebooku se stalo něco co původně vůbec nemělo být a zato nesou zásluhu "inteligentní" teenageři, a to je špatné! Vtipné na tom je že já jsem taky teenager a kritizuji tu vlastní generaci! :D No každopádně další "úžasná" věc je takzvané "šťouchání", nikdy sem nepochopil naco to vlastně je!!! Mě osobně se to ani nezdá nějak vtipné! Co tím člověk naznačuje??? Dete snad někdy po ulici a když narazíte na známeho člověka,příjdete k němu a bez pozdravu ho šťouchnete prstem do ramena?? Já si myslím že ne tak proč to dělat virtuálně? No takže jsem došel k tomu že se každý den dívat na nápisy ten a ten vás šťouchl a že se někdo moooc ožral, k přežití nepotřebuji :D.

Srancák 

Naruto-Wind

17. února 2011 v 16:24 | Srancak |  My action minds
Poslední dobou sem aktivně začal sledovat naruta :D skvělěj seriál,dívám se na něho s titulkama protože dabing je... no jak bych to řekl..... KENTUS! A to hodně! No a každopádně semka chcu dát úžasnou písničku. Ti kdo naruta sledují určitě znají. Je strašně uklidňující a relaxuji u ní. Dattebayo! :D
Tak tady je:Druhý obraz

17. února 2011 v 15:52 | Srancák |  Štětec,barvy a takové srance...
Takže sem vybral druhý obraz který sem dám.

khghgd

Jméno obrazu : Château Noir
Autor : Paul Cézanne
 Jak už jsem jednou říkal, mám hrozně rád krajinky. A ještě víc když jsou na nich doslova vidět tlusté tahy štětcem,což na tomto obrazu rozhodně vidět je. Líbí se mi to že v popředí obrazu je les, a né obyčejný dům jak to bývá dost často. Les je namalovaný dokonale,krásné odstíny zelené v kombinaci krátkých tlustých tahů vytváří překrásny pohled. Dům je taky moc pěkně namalován. Opět je tu vidět dobré promíchání barev což vytváří hodně odstínů béžové barvy domu. Můžeme si také všimnout jak je mezi stromy tmavá modrá barva,která vytváří dojem temnoty a prostoru v lese. A nakonec nebe ve kterém jsou i kromě četných odstínů modré vidět i tahy zelenou které na mě působí tak, že vzadu v dáli jsou ještě další lesy a keříky.
Toť k tomuto obrazu vše.

Srancák. 

První srancák.

15. února 2011 v 23:40 | Srancák |  Štětec,barvy a takové srance...
Nó, takže už tu máme číslo jedna:

obraz1
Tento obraz je od velmi známýho a mnou hodně oblíbenýho malíře Vincenta Van Gogha.
Název obrazu je: Along the Seine
Obraz se nachází v muzeu jménem Van Gogh museum v Amsterdamu.
 Takže tento obraz se mi dost líbí jelikož mám hrozně rád krajinky a toto se mi zdá hodně povedený.Fakt že Van Gogh dovede modrou barvu dát i na místa kam vůbec nepatří jako třeba na písčitou pláž ve mě vzbuzuje dojem originality a fantazie. Ovšem největší dojem na mě udělala Van Goghova technika malování korun stromů. To jak Van Gogh dokázal namalovat korunu stromu "tečkováním" do tvaru koule je naprosto úžasný a konečnej výsledek obrazu ještě lepší! 

Srancák. 

Nějaké srance na začátek

15. února 2011 v 23:23 | Srancák |  Štětec,barvy a takové srance...
Tímto bych chtěl napsat kratky uvod co to vlastně tato rubrika bude.
No představoval bych si to tak, že sem vždy po nějaký  době (den, dva) dám nějaký obraz co mě zaujme a napíšu k němu co si o něm myslím.

Éra čaje započala!! :D

15. února 2011 v 20:43 | Srancak |  My action minds
Tak!! Jsem tu již s mojí druhou "action minds"! Tak doufám že si to aspoň někdo přečte XD. 

Takže, pokud pijete čaj tak rádi tak jako já, taky ve škole na chodbách a ve třídách nepřejícně hledíte na učitele jak se promenádují po škole s tím svým bezedným hrníčkem čaje??!! Já a moje kamarádka (American idiot) tedy ano! A my sme řekli dost! Proč si taky ve škole nemůžeme uvařit
jkhjhg
čajík? Tak sme si to prostě vyřešily po svém! Takže ode dneška si nosíme každej pěkně termosku s čajímek a v hodinách pohodově doplňujeme zasoby tekutin. A co když v polovině školního dne čaj dojde? I to sme vyřešily XD. S termoskou pod paží sme vyšli vstříc novému dobrodružství, a to do kabinetu paní učitelky Maťašové se kterou máme celkem dobrý vztah,a ta nám čajík půjčila,vodu uvařila a pohodový den může pokračovat! Už se těším zítra do školy! XD 

Srancak. 

Áhoj,páru tam hoď!

14. února 2011 v 22:59 | Srancovník |  My action minds
Hallo leute!
Takže sem napsal první "článek" ve svém novém blogu. Toto je můj druhej blog. Ten prvni nedopadl moc dobre :D, skoncilo to kratkýma článkama o bonsajích (kterým sem se věnoval) a nakonec sem tam přestal chodit úplně. Doufám že to tady dopadne líp. Tak tímto končím úvod do své rubriky "My action minds".